PHDR-28VS
JSTJST
PHDR-28VS Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PHDR-28VS
Fabrikatzaileak / Marka: JST
Produktuaren Deskribapena CONN HOUSING PHD 28POS 2MM DUAL
Fitxak: PHDR-28VS.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
PHDR-28VSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PHDR-28VS fabrikatzailea JST
deskribapena CONN HOUSING PHD 28POS 2MM DUAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 183011 pcs Datuen fitxa PHDR-28VS.pdf
Series PHD Errenkada tartea 0.079" (2.00mm)
Pitch 0.079" (2.00mm) Packaging Bulk
Beste izenak 455-1171
PHDR28VS
Errenkada kopurua 2
Posizio kopurua 28 Ohar Contacts Not Included
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line) Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak -
Mota atxikitzea - Deskribapen zehatza 28 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Natural 0.079" (2.00mm)