NSHR-14V-S
JSTJST
NSHR-14V-S Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: NSHR-14V-S
Fabrikatzaileak / Marka: JST
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT HOUSING 14 POS 1.0MM
Fitxak: NSHR-14V-S.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
NSHR-14V-Sren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia NSHR-14V-S fabrikatzailea JST
deskribapena CONN RCPT HOUSING 14 POS 1.0MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 197804 pcs Datuen fitxa NSHR-14V-S.pdf
Series NSH Errenkada tartea -
Pitch 0.039" (1.00mm) Packaging Bulk
Beste izenak 455-2794
NSHR14VS
Errenkada kopurua 1
Posizio kopurua 14 Ohar Contacts Not Included
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line) Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Latch Lock Deskribapen zehatza 14 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Natural 0.039" (1.00mm)