LVDDF5.5-250A(LF)
JSTJST
JST
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LVDDF5.5-250A(LF)
Fabrikatzaileak / Marka: JST
Produktuaren Deskribapena QUICK CONNECT .250 10-12AWG
Fitxak: LVDDF5.5-250A(LF).pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
LVDDF5.5-250A(LF)ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LVDDF5.5-250A(LF) fabrikatzailea JST
deskribapena QUICK CONNECT .250 10-12AWG Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 671222 pcs Datuen fitxa LVDDF5.5-250A(LF).pdf
Wire Gauge 10-12 AWG Bukaera Crimp
Terminal mota Standard Tabaren zabalera 0.250" (6.35mm)
Tab Loditasuna 0.032" (0.81mm) Tabaren luzera 0.307" (7.80mm)
Series - Packaging Bulk
Beste izenak Q8600517B Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Luzera - Oro har 0.984" (25.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Isolamenduaren diametroa 0.550" (13.97mm)
Isolamendua Fully Insulated Generoa Female
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 0.250" (6.35mm) Quick Connect Female 10-12 AWG Crimp Connector Fully Insulated