BM12B-XASS-TF
JSTJST
JST
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: BM12B-XASS-TF
Fabrikatzaileak / Marka: JST
Produktuaren Deskribapena CONN HDR XA 12POS 2.5MM TIN SMD
Fitxak: BM12B-XASS-TF.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
BM12B-XASS-TFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia BM12B-XASS-TF fabrikatzailea JST
deskribapena CONN HDR XA 12POS 2.5MM TIN SMD Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 3802 pcs Datuen fitxa BM12B-XASS-TF.pdf
Tentsioaren balorazioa 250V Bukaera Solder
Style Board to Cable/Wire shrouding Shrouded - 4 Wall
Series XA Errenkada Tartea - Estaltzea -
Pitch - Mating 0.098" (2.50mm) Packaging Tape & Reel (TR)
Kontaktu-luzera orokorra - Tenperatura operatiboa -25°C ~ 85°C
Errenkada kopurua 1 Kargatutako posizio kopurua All
Posizio kopurua 12 Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0
Altzairu pilatuak estaltzea 11.9mm Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Isolamendu materiala Polyamide (PA), Nylon Isolamendu altuera 0.370" (9.40mm)
Isolamendu kolorea Natural Ingress Protection -
Ezaugarriak Solder Retention Mota atxikitzea Locking Ramp
Deskribapen zehatza Connector Header Surface Mount 12 position 0.098" (2.50mm) Uneko balorazioa 3A