B34B-XADSS-N(LF)(SN)
JST Sales America Inc.JST Sales America Inc.
JST Sales America Inc.
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B34B-XADSS-N(LF)(SN)
Fabrikatzaileak / Marka: JST
Produktuaren Deskribapena CONN HDR XAD 34POS 2.5MM TIN TE
Fitxak: B34B-XADSS-N(LF)(SN).pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
50 pcs
  • Mezua
B34B-XADSS-N(LF)(SN)ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B34B-XADSS-N(LF)(SN) fabrikatzailea JST Sales America Inc.
deskribapena CONN HDR XAD 34POS 2.5MM TIN TE Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 84364 pcs Datuen fitxa B34B-XADSS-N(LF)(SN).pdf
Tentsioa - DC Spark Over (Izena) Copper Alloy Idatzi atributuak -
Bukaera Solder Style Board to Cable/Wire
Zuzendaritza pilatzea Male Pin shrouding 0.098" (2.50mm)
Ezkutuaren amaiera Circular Series XAD
Errenkada Tartea - Estaltzea Shrouded - 4 Wall RoHS egoera Bulk
Ripple Current - Baxu maiztasuna - Pitch - Connector 250V
Kontaktu-luzera orokorra 0.138" (3.50mm) Beste izenak B34B-XADSS-N
B34B-XADSS-N-ND
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 85°C Errenkada kopurua 2
Posizio kopurua 34 Kontaktu kopurua -
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0 Materiala - Isolamendua All
Fabrikatzailearen zatia zenbakia B34B-XADSS-N(LF)(SN) Luzera - Bidalketa (estaltzea) 13.8mm
Isolamendu materiala Tin Isolamendu altuera -
Ezaugarriak - Zabaldutako deskribapena 34 Positions Header Connector 0.098" (2.50mm) Through Hole Tin
deskribapena CONN HDR XAD 34POS 2.5MM TIN TE Uneko balorazioa 3A
Uneko - Max / Kontaktua Locking Ramp Harremanetarako luzera - Post -
Luzera konektatzea - ​​Estaltzea 0.098" (2.50mm) Kontaktua Amaitu Loditasuna - Post Polyamide (PA66), Nylon 6/6, Glass Filled
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea Tin Kontaktua Amaitu - Post -
Kontaktua Amaitu - Mating 0.398" (10.11mm) Konektore mota Header