B24B-XADSS-N(LF)(SN)
JSTJST
JST
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B24B-XADSS-N(LF)(SN)
Fabrikatzaileak / Marka: JST
Produktuaren Deskribapena CONN HDR XAD 24POS 2.5MM TIN TE
Fitxak: B24B-XADSS-N(LF)(SN).pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
B24B-XADSS-N(LF)(SN)ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B24B-XADSS-N(LF)(SN) fabrikatzailea JST
deskribapena CONN HDR XAD 24POS 2.5MM TIN TE Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 137421 pcs Datuen fitxa B24B-XADSS-N(LF)(SN).pdf
Tentsioaren balorazioa 250V Bukaera Solder
Style Board to Cable/Wire shrouding Shrouded - 4 Wall
Series XAD Errenkada Tartea - Estaltzea 0.098" (2.50mm)
Pitch - Mating 0.098" (2.50mm) Packaging Bulk
Kontaktu-luzera orokorra - Beste izenak B24B-XADSS-N
B24B-XADSS-N-ND
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 85°C Errenkada kopurua 2
Kargatutako posizio kopurua All Posizio kopurua 24
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0 Altzairu pilatuak estaltzea 13.8mm
Isolamendu altuera 0.398" (10.11mm) Isolamendu kolorea Natural
Ingress Protection - Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Locking Ramp Deskribapen zehatza Connector Header Through Hole 24 position 0.098" (2.50mm)
Uneko balorazioa 3A Harremanetarako mota Male Pin
Harremanetarako Forma Circular Harremanetarako materiala Copper Alloy
Harremanetarako luzera - Post 0.138" (3.50mm) Luzera konektatzea - ​​Estaltzea -