B10B-XASK-1(LF)(SN)
JSTJST
JST
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B10B-XASK-1(LF)(SN)
Fabrikatzaileak / Marka: JST
Produktuaren Deskribapena CONN HEADER XA 10POS 2.5MM
Fitxak: B10B-XASK-1(LF)(SN).pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mezua
B10B-XASK-1(LF)(SN)ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B10B-XASK-1(LF)(SN) fabrikatzailea JST
deskribapena CONN HEADER XA 10POS 2.5MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 160208 pcs Datuen fitxa B10B-XASK-1(LF)(SN).pdf
Tentsioaren balorazioa 250V Bukaera Press-Fit, Solder
Style Board to Cable/Wire shrouding Shrouded - 4 Wall
Series XA Errenkada Tartea - Estaltzea -
Pitch - Mating 0.098" (2.50mm) Packaging Bulk
Kontaktu-luzera orokorra - Beste izenak 455-3276
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 85°C Errenkada kopurua 1
Kargatutako posizio kopurua All Posizio kopurua 10
Muntaketa mota Through Hole Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0
Altzairu pilatuak estaltzea 11.3mm Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Isolamendu materiala Polyamide (PA66), Nylon 6/6, Glass Filled Isolamendu altuera 0.346" (8.80mm)
Isolamendu kolorea Natural Ingress Protection -
Ezaugarriak - Mota atxikitzea Locking Ramp
Deskribapen zehatza Connector Header Through Hole 10 position 0.098" (2.50mm) Uneko balorazioa 3A
Harremanetarako mota Male Pin Harremanetarako Forma Circular
Harremanetarako materiala Copper Alloy Harremanetarako luzera - Post 0.134" (3.40mm)