B10B-PHDSS(LF)(SN)
JSTJST
B10B-PHDSS(LF)(SN) Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B10B-PHDSS(LF)(SN)
Fabrikatzaileak / Marka: JST
Produktuaren Deskribapena CONN HEADER PHD TOP 10POS 2MM
Fitxak: B10B-PHDSS(LF)(SN).pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mezua
B10B-PHDSS(LF)(SN)ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B10B-PHDSS(LF)(SN) fabrikatzailea JST
deskribapena CONN HEADER PHD TOP 10POS 2MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 169350 pcs Datuen fitxa B10B-PHDSS(LF)(SN).pdf
Tentsioaren balorazioa 250V Bukaera Solder
Style Board to Cable/Wire shrouding Shrouded - 4 Wall
Series PHD Errenkada Tartea - Estaltzea 0.079" (2.00mm)
Pitch - Mating 0.079" (2.00mm) Packaging Bulk
Kontaktu-luzera orokorra 0.291" (7.40mm) Beste izenak 455-1762
B10B-PHDSS(LF)(SN)(P)
B10BPHDSSLFSNP
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 85°C Errenkada kopurua 2
Kargatutako posizio kopurua All Posizio kopurua 10
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0 Altzairu pilatuak estaltzea 8.8mm
Isolamendu altuera 0.256" (6.50mm) Isolamendu kolorea Natural
Ingress Protection - Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Detent Lock Deskribapen zehatza Connector Header Through Hole 10 position 0.079" (2.00mm)
Uneko balorazioa 3A Harremanetarako mota Male Pin
Harremanetarako Forma Square Harremanetarako materiala Copper Alloy
Harremanetarako luzera - Post 0.118" (3.00mm) Luzera konektatzea - ​​Estaltzea 0.114" (2.90mm)