A12KR12DS28W305B
JSTJST
JST
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: A12KR12DS28W305B
Fabrikatzaileak / Marka: JST
Produktuaren Deskribapena JUMPER 12DS-8E - 12KR-8M-P 12"
Fitxak: A12KR12DS28W305B.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
A12KR12DS28W305Bren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia A12KR12DS28W305B fabrikatzailea JST
deskribapena JUMPER 12DS-8E - 12KR-8M-P 12" Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 66754 pcs Datuen fitxa A12KR12DS28W305B.pdf
Usage - estali -
Series - Pitch - Connector 0.079" (2.00mm)
Pitch - Kablea 0.079" (2.00mm) Errenkada kopurua 1
Posizio kopurua 12 Luzera 1.00' (304.80mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza 12 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Plug 1.00' (304.80mm) Kontaktua Amaitu Loditasuna -