A11SSR11SSR32E51B
JSTJST
JST
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: A11SSR11SSR32E51B
Fabrikatzaileak / Marka: JST
Produktuaren Deskribapena JUMPER 11SSR-32H - 11SSR-32H 2"
Fitxak: A11SSR11SSR32E51B.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
A11SSR11SSR32E51Bren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia A11SSR11SSR32E51B fabrikatzailea JST
deskribapena JUMPER 11SSR-32H - 11SSR-32H 2" Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 88832 pcs Datuen fitxa A11SSR11SSR32E51B.pdf
Usage - estali -
Series SSR Pitch - Connector 0.039" (1.00mm)
Pitch - Kablea 0.039" (1.00mm) Errenkada kopurua 1
Posizio kopurua 11 Luzera 0.167' (50.80mm, 2.00")
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza 11 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Socket 0.167' (50.80mm, 2.00") Kontaktua Amaitu Loditasuna -