34FLZ-RSM2-R-TB(LF)(SN)
JSTJST
34FLZ-RSM2-R-TB(LF)(SN) Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 34FLZ-RSM2-R-TB(LF)(SN)
Fabrikatzaileak / Marka: JST
Produktuaren Deskribapena CONN FFC BOTTOM 34POS 0.50MM R/A
Fitxak: 34FLZ-RSM2-R-TB(LF)(SN).pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
  • Mezua
34FLZ-RSM2-R-TB(LF)(SN)ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 34FLZ-RSM2-R-TB(LF)(SN) fabrikatzailea JST
deskribapena CONN FFC BOTTOM 34POS 0.50MM R/A Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 86194 pcs Datuen fitxa 34FLZ-RSM2-R-TB(LF)(SN).pdf
Tentsioaren balorazioa 50V Bukaera Solder
Series FLZ Pitch 0.020" (0.50mm)
Packaging Tape & Reel (TR) Beste izenak 455-1987-2
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 85°C Posizio kopurua 34
Muntaketa mota Surface Mount, Right Angle Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Akoplatu zikloak - Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0
Blokeatu eginbidea Slide Lock Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Etxebizitza materiala Polyamide (PA6T), Nylon 6T Etxebizitza kolorea Natural
Kontseiluko goian 0.079" (2.00mm) Flat Flex Mota FFC, FPC
Ezaugarriak Solder Retention, Zero Insertion Force (ZIF) FFC, FCB Loditasuna 0.30mm
Deskribapen zehatza 34 Position FFC, FPC Connector Contacts, Bottom 0.020" (0.50mm) Surface Mount, Right Angle Uneko balorazioa 0.5A