30P9.0-JMCS-G-B-TF
JSTJST
30P9.0-JMCS-G-B-TF Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 30P9.0-JMCS-G-B-TF
Fabrikatzaileak / Marka: JST
Produktuaren Deskribapena JMC CONNECTOR
Fitxak: 30P9.0-JMCS-G-B-TF.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
1000 pcs
1500 pcs
  • Mezua
30P9.0-JMCS-G-B-TFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 30P9.0-JMCS-G-B-TF fabrikatzailea JST
deskribapena JMC CONNECTOR Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 103770 pcs Datuen fitxa 30P9.0-JMCS-G-B-TF.pdf
Series JMC Pitch 0.020" (0.50mm)
Packaging Tape & Reel (TR) Beste izenak 30P9.0-JMCS-G-B-TF(N)
30P9.0-JMCS-G-B-TF-ND
Q9237457A
Errenkada kopurua 2 Posizio kopurua 30
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Altzairu pilatuak estaltzea 9mm Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Kontseiluko goian - Ezaugarriak Board Guide
Deskribapen zehatza 30 Position Connector Plug, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold Kontaktua Amaitu Loditasuna -