26FE-ST-VK-N
JSTJST
JST
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 26FE-ST-VK-N
Fabrikatzaileak / Marka: JST
Produktuaren Deskribapena CONN FFC BOTTOM 26POS 1.25MM R/A
Fitxak: 26FE-ST-VK-N.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
330 pcs
  • Mezua
26FE-ST-VK-Nren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 26FE-ST-VK-N fabrikatzailea JST
deskribapena CONN FFC BOTTOM 26POS 1.25MM R/A Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 188928 pcs Datuen fitxa 26FE-ST-VK-N.pdf
Tentsioaren balorazioa 200V Bukaera Kinked Pin
Series FE Pitch 0.049" (1.25mm)
Packaging Bulk Beste izenak Q7509069AA
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 85°C Posizio kopurua 26
Muntaketa mota Through Hole, Right Angle Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Akoplatu zikloak - Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0
Blokeatu eginbidea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Etxebizitza materiala Polybutylene Terephthalate (PBT) Etxebizitza kolorea White
Kontseiluko goian 0.189" (4.80mm) Flat Flex Mota FFC
Ezaugarriak Low Insertion Force (LIF) FFC, FCB Loditasuna 0.30mm
Deskribapen zehatza 26 Position FFC Connector Contacts, Bottom 0.049" (1.25mm) Through Hole, Right Angle Uneko balorazioa 1A