11KR-D6S-P
JSTJST
11KR-D6S-P Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 11KR-D6S-P
Fabrikatzaileak / Marka: JST
Produktuaren Deskribapena CONN SOCKET 11POS 2MM IDC R/A
Fitxak: 11KR-D6S-P.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
11KR-D6S-Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 11KR-D6S-P fabrikatzailea JST
deskribapena CONN SOCKET 11POS 2MM IDC R/A Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 206732 pcs Datuen fitxa 11KR-D6S-P.pdf
Wire mota Discrete Wire Gauge 26 AWG
Series KRD Errenkada tartea -
Pitch 0.079" (2.00mm) Packaging Bulk
Beste izenak 11KRD6SP
Errenkada kopurua 1
Posizio kopurua 11 Muntaketa mota Free Hanging (In-Line), Right Angle
Ezaugarriak - Mota atxikitzea -
Deskribapen zehatza 11 Position Rectangular Socket Connector IDC Tin 26 AWG Harremanetarako mota Female Socket