10HR-4K-P-N
JSTJST
JST
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 10HR-4K-P-N
Fabrikatzaileak / Marka: JST
Produktuaren Deskribapena CONN RECEPT HR 10POS 2.5MM BLACK
Fitxak: 10HR-4K-P-N.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
10HR-4K-P-Nren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 10HR-4K-P-N fabrikatzailea JST
deskribapena CONN RECEPT HR 10POS 2.5MM BLACK Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 297314 pcs Datuen fitxa 10HR-4K-P-N.pdf
Wire mota Discrete Wire Gauge 24 AWG
Series HR Errenkada tartea -
Pitch 0.098" (2.50mm) Packaging Bulk
Errenkada kopurua 1 Posizio kopurua 10
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line) Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak Closed End
Mota atxikitzea Detent Lock Deskribapen zehatza 10 Position Rectangular Receptacle Connector IDC Tin 24 AWG
Harremanetarako mota Female Socket Kontaktua Amaitu Loditasuna -
Kontaktua Amaitu Tin Konektore mota Receptacle
Kolore Black Kable amaitzea IDC
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
10HR-6S
10HR-6S
fabrikatzaileak: JST
deskribapena: CONN RECEPT HR 10POS 2.5MM WHITE
Stockean: 3574 pcs
Deskarga: 10HR-6S.pdf
RFQ
10HR-4K
10HR-4K
fabrikatzaileak: JST
deskribapena: CONN RECEPT HR 10POS 2.5MM BLACK
Stockean: 7062 pcs
Deskarga: 10HR-4K.pdf
RFQ
10HM1-2
10HM1-2
fabrikatzaileak: Honeywell Sensing and Productivity Solutions
deskribapena: HERMETICALLY SEALED CORROSION
Deskarga: 10HM1-2.pdf
10HR-6S-P-N
10HR-6S-P-N