04SUR-32S
JSTJST
JST
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 04SUR-32S
Fabrikatzaileak / Marka: JST
Produktuaren Deskribapena CONN 4 POS IDC .8MM SKT
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
  • Mezua
04SUR-32Sren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 04SUR-32S fabrikatzailea JST
deskribapena CONN 4 POS IDC .8MM SKT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 268587 pcs Datuen fitxa
Wire mota Discrete Wire Gauge 32 AWG
Series SUR Errenkada tartea -
Pitch 0.031" (0.80mm) Packaging Bulk
Beste izenak Q7562224 Errenkada kopurua 1
Posizio kopurua 4 Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarriak Closed End Mota atxikitzea -
Deskribapen zehatza 4 Position Rectangular Receptacle Connector IDC Tin 32 AWG Harremanetarako mota Female Socket
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Kontaktua Amaitu Tin
Konektore mota Receptacle Kolore Natural
Kable amaitzea IDC
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
04SB4
04SB4
fabrikatzaileak: Delta Electronics
deskribapena: PWR ENT MOD RCPT IEC320-C14 PNL
Stockean: 8640 pcs
Deskarga: 04SB4.pdf
RFQ
fabrikatzaileak: Agastat Relays / TE Connectivity
deskribapena: CONN RCPT 8POS 22AWG .100 RED
Stockean: 31226 pcs
Deskarga: 3-644038-8.pdf
RFQ
fabrikatzaileak: Affinity Medical Technologies - a Molex company
deskribapena: CONN RCPT 14POS QF50 VERT GOLD
Deskarga: 0906350141.pdf
AWH 40G-0202-IDC
AWH 40G-0202-IDC
fabrikatzaileak: ASSMANN WSW Components
deskribapena: CONN PIN IDC 40POS W/O MT EAR
Deskarga: AWH 40G-0202-IDC.pdf
04SB3
04SB3
Deskarga: 04SB3.pdf
deskribapena: 19P MTA156 CONN ASSY 20AWG LF
TCSD-03-01
TCSD-03-01
fabrikatzaileak: Samtec, Inc.
deskribapena: 2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
Deskarga:
MTB1-24PS
MTB1-24PS
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: MICRO
Deskarga: MTB1-24PS.pdf
04SR-3S
04SR-3S
fabrikatzaileak: JST
deskribapena: CONN RCPT SR 4 POS 1.0MM TIN