WR-L40SB-VFH30-N1-R1000
JAE Electronics, Inc.JAE Electronics, Inc.
JAE Electronics, Inc.
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: WR-L40SB-VFH30-N1-R1000
Fabrikatzaileak / Marka: JAE Electronics, Inc.
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG 0.5MM 40POS STR SMD
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
WR-L40SB-VFH30-N1-R1000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia WR-L40SB-VFH30-N1-R1000 fabrikatzailea JAE Electronics, Inc.
deskribapena CONN PLUG 0.5MM 40POS STR SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 50922 pcs Datuen fitxa
Series WR Pitch 0.020" (0.50mm)
Packaging Tape & Reel (TR) Errenkada kopurua 2
Posizio kopurua 40 Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Altzairu pilatuak estaltzea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Kontseiluko goian -
Ezaugarriak Board Guide, Solder Retention Deskribapen zehatza 40 Position Connector Receptacle, Center Strip Contacts Surface Mount Gold