WR-50SB-VFH30-N1-R1000
JAE Electronics, Inc.JAE Electronics, Inc.
JAE Electronics, Inc.
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: WR-50SB-VFH30-N1-R1000
Fabrikatzaileak / Marka: JAE Electronics, Inc.
Produktuaren Deskribapena CONN RECEPT 0.5MM 50POS SMD
Fitxak: WR-50SB-VFH30-N1-R1000.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
WR-50SB-VFH30-N1-R1000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia WR-50SB-VFH30-N1-R1000 fabrikatzailea JAE Electronics, Inc.
deskribapena CONN RECEPT 0.5MM 50POS SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 37851 pcs Datuen fitxa WR-50SB-VFH30-N1-R1000.pdf
Series WR Pitch 0.020" (0.50mm)
Packaging Tape & Reel (TR) Errenkada kopurua 2
Posizio kopurua 50 Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Altzairu pilatuak estaltzea 7mm, 8mm, 9mm
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Kontseiluko goian 0.246" (6.25mm)
Ezaugarriak Board Guide Deskribapen zehatza 50 Position Connector Receptacle, Center Strip Contacts Surface Mount Gold