WR-40PB-VF50-N1-R1300
JAE Electronics, Inc.JAE Electronics, Inc.
JAE Electronics, Inc.
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: WR-40PB-VF50-N1-R1300
Fabrikatzaileak / Marka: JAE Electronics, Inc.
Produktuaren Deskribapena CONN HEADER 0.5MM 40POS SMD R/A
Fitxak: WR-40PB-VF50-N1-R1300.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
300 pcs
  • Mezua
WR-40PB-VF50-N1-R1300ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia WR-40PB-VF50-N1-R1300 fabrikatzailea JAE Electronics, Inc.
deskribapena CONN HEADER 0.5MM 40POS SMD R/A Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 11929 pcs Datuen fitxa WR-40PB-VF50-N1-R1300.pdf
Series WR Pitch 0.020" (0.50mm)
Packaging Tape & Reel (TR) Errenkada kopurua 2
Posizio kopurua 40 Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Altzairu pilatuak estaltzea 5mm, 5.5mm, 8mm
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Kontseiluko goian 0.157" (4.00mm)
Ezaugarriak Board Guide Deskribapen zehatza 40 Position Connector Plug, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold