WR-30SB-VFH30-N1-R1000
JAE ElectronicsJAE Electronics
JAE Electronics
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: WR-30SB-VFH30-N1-R1000
Fabrikatzaileak / Marka: JAE Electronics, Inc.
Produktuaren Deskribapena CONN RECEPT 0.5MM 30POS SMD
Fitxak: WR-30SB-VFH30-N1-R1000.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
WR-30SB-VFH30-N1-R1000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia WR-30SB-VFH30-N1-R1000 fabrikatzailea JAE Electronics
deskribapena CONN RECEPT 0.5MM 30POS SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 75885 pcs Datuen fitxa WR-30SB-VFH30-N1-R1000.pdf
Series WR RoHS egoera Tape & Reel (TR)
Errenkada kopurua 2 Posizio kopurua 30
Zuzendarien kopurua 0.020" (0.50mm) Muntaketa mota Surface Mount
Luzera - Bidalketa (estaltzea) 7mm, 8mm, 9mm Kontseiluko goian 0.246" (6.25mm)
Ezaugarriak Board Guide Zabaldutako deskribapena 30 Position Connector Receptacle, Center Strip Contacts Surface Mount Gold
deskribapena CONN RECEPT 0.5MM 30POS SMD Kontaktua Amaitu Loditasuna Gold