WR-30P-VF-N1-R1500
JAE ElectronicsJAE Electronics
JAE Electronics
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: WR-30P-VF-N1-R1500
Fabrikatzaileak / Marka: JAE Electronics, Inc.
Produktuaren Deskribapena CONN HEADER 0.5MM 30POS SMD
Fitxak: WR-30P-VF-N1-R1500.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1500 pcs
  • Mezua
WR-30P-VF-N1-R1500ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia WR-30P-VF-N1-R1500 fabrikatzailea JAE Electronics
deskribapena CONN HEADER 0.5MM 30POS SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 67870 pcs Datuen fitxa WR-30P-VF-N1-R1500.pdf
Series WR RoHS egoera Tape & Reel (TR)
Errenkada kopurua 2 Posizio kopurua 30
Zuzendarien kopurua 0.020" (0.50mm) Muntaketa mota Surface Mount
Luzera - Bidalketa (estaltzea) 4mm, 4.5mm, 7mm Kontseiluko goian 0.118" (3.00mm)
Ezaugarriak - Zabaldutako deskribapena 30 Position Connector Plug, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold
deskribapena CONN HEADER 0.5MM 30POS SMD Kontaktua Amaitu Loditasuna Gold