WR-100S-VF-N1-R1500
JAE Electronics, Inc.JAE Electronics, Inc.
JAE Electronics, Inc.
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: WR-100S-VF-N1-R1500
Fabrikatzaileak / Marka: JAE Electronics, Inc.
Produktuaren Deskribapena CONN RECEPT 0.5MM 100POS SMD
Fitxak: WR-100S-VF-N1-R1500.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1500 pcs
  • Mezua
WR-100S-VF-N1-R1500ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia WR-100S-VF-N1-R1500 fabrikatzailea JAE Electronics, Inc.
deskribapena CONN RECEPT 0.5MM 100POS SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 14313 pcs Datuen fitxa WR-100S-VF-N1-R1500.pdf
Series WR Pitch 0.020" (0.50mm)
Packaging Tape & Reel (TR) Errenkada kopurua 2
Posizio kopurua 100 Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Altzairu pilatuak estaltzea 4mm, 5mm, 6mm
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Kontseiluko goian 0.128" (3.25mm)
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 100 Position Connector Receptacle, Center Strip Contacts Surface Mount Gold