WP9-P014VA1-R500
JAE ElectronicsJAE Electronics
WP9-P014VA1-R500 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: WP9-P014VA1-R500
Fabrikatzaileak / Marka: JAE Electronics, Inc.
Produktuaren Deskribapena CONN PLG 0.4MM NW 14POS DUAL SMD
Fitxak: 1.WP9-P014VA1-R500.pdf2.WP9-P014VA1-R500.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
1000 pcs
1500 pcs
  • Mezua
WP9-P014VA1-R500ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia WP9-P014VA1-R500 fabrikatzailea JAE Electronics
deskribapena CONN PLG 0.4MM NW 14POS DUAL SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 124146 pcs Datuen fitxa 1.WP9-P014VA1-R500.pdf2.WP9-P014VA1-R500.pdf
Series WP9 RoHS egoera Tape & Reel (TR)
Beste izenak 670-2815-2 Errenkada kopurua 2
Posizio kopurua 14 Zuzendarien kopurua 0.016" (0.40mm)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia WP9-P014VA1-R500 Luzera - Bidalketa (estaltzea) 0.8mm
Kontseiluko goian 0.026" (0.65mm) Ezaugarriak Solder Retention
Zabaldutako deskribapena 14 Position Connector Plug, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold deskribapena CONN PLG 0.4MM NW 14POS DUAL SMD