WP7-P026VA1-R8000
JAE Electronics, Inc.JAE Electronics, Inc.
JAE Electronics, Inc.
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: WP7-P026VA1-R8000
Fabrikatzaileak / Marka: JAE Electronics, Inc.
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG 0.4MM 26POS DUAL SMD
Fitxak: 1.WP7-P026VA1-R8000.pdf2.WP7-P026VA1-R8000.pdf3.WP7-P026VA1-R8000.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
8000 pcs
16000 pcs
  • Mezua
WP7-P026VA1-R8000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia WP7-P026VA1-R8000 fabrikatzailea JAE Electronics, Inc.
deskribapena CONN PLUG 0.4MM 26POS DUAL SMD Lead Free Status / RoHS egoera
Series WP7 Pitch 0.016" (0.40mm)
Packaging Tape & Reel (TR) Beste izenak 670-3039-2
WP7-P026VA1-R8000-ND
Errenkada kopurua 2 Posizio kopurua 26
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Altzairu pilatuak estaltzea 0.7mm Kontseiluko goian 0.020" (0.50mm)
Ezaugarriak Solder Retention Deskribapen zehatza 26 Position Connector Plug, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold