WP3-S050VA1-R500
JAE Electronics, Inc.JAE Electronics, Inc.
WP3-S050VA1-R500 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: WP3-S050VA1-R500
Fabrikatzaileak / Marka: JAE Electronics, Inc.
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT 0.4MM 50POS DUAL SMD
Fitxak: 1.WP3-S050VA1-R500.pdf2.WP3-S050VA1-R500.pdf
  • Mezua
WP3-S050VA1-R500ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia WP3-S050VA1-R500 fabrikatzailea JAE Electronics, Inc.
deskribapena CONN RCPT 0.4MM 50POS DUAL SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5144 pcs Datuen fitxa 1.WP3-S050VA1-R500.pdf2.WP3-S050VA1-R500.pdf
Series WP3 Pitch 0.016" (0.40mm)
Packaging Original-Reel® Beste izenak 670-2652-6
Errenkada kopurua 2 Posizio kopurua 50
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Altzairu pilatuak estaltzea 1mm Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Kontseiluko goian 0.039" (1.00mm) Ezaugarriak Solder Retention
Deskribapen zehatza 50 Position Connector Receptacle, Center Strip Contacts Surface Mount Gold Kontaktua Amaitu Loditasuna 3.90µin (0.099µm)