WP3-P022VA1-R500
JAE Electronics, Inc.JAE Electronics, Inc.
WP3-P022VA1-R500 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: WP3-P022VA1-R500
Fabrikatzaileak / Marka: JAE Electronics, Inc.
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG 0.4MM 22POS DUAL SMD
Fitxak: 1.WP3-P022VA1-R500.pdf2.WP3-P022VA1-R500.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Mezua
WP3-P022VA1-R500ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia WP3-P022VA1-R500 fabrikatzailea JAE Electronics, Inc.
deskribapena CONN PLUG 0.4MM 22POS DUAL SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 59881 pcs Datuen fitxa 1.WP3-P022VA1-R500.pdf2.WP3-P022VA1-R500.pdf
Series WP3 Pitch 0.016" (0.40mm)
Packaging Original-Reel® Beste izenak 670-2636-6
Errenkada kopurua 2 Posizio kopurua 22
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Altzairu pilatuak estaltzea 1mm Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Kontseiluko goian 0.033" (0.84mm) Ezaugarriak Solder Retention
Deskribapen zehatza 22 Position Connector Plug, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold Kontaktua Amaitu Loditasuna 3.90µin (0.099µm)