WP27D-P038VA1-R15000
JAE Electronics, Inc.JAE Electronics, Inc.
JAE Electronics, Inc.
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: WP27D-P038VA1-R15000
Fabrikatzaileak / Marka: JAE Electronics, Inc.
Produktuaren Deskribapena CONN FPC PLUG 0.35MM 38POS SMD
Fitxak: 1.WP27D-P038VA1-R15000.pdf2.WP27D-P038VA1-R15000.pdf3.WP27D-P038VA1-R15000.pdf
  • Mezua
WP27D-P038VA1-R15000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia WP27D-P038VA1-R15000 fabrikatzailea JAE Electronics, Inc.
deskribapena CONN FPC PLUG 0.35MM 38POS SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Series WP27D Pitch 0.014" (0.35mm)
Packaging Tape & Reel (TR) Errenkada kopurua 2
Posizio kopurua 38 Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Altzairu pilatuak estaltzea 0.7mm
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Kontseiluko goian 0.022" (0.57mm)
Ezaugarriak Solder Retention Deskribapen zehatza 38 Position Connector Plug, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold