MX34R20VF1
JAE Electronics, Inc.JAE Electronics, Inc.
JAE Electronics, Inc.
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MX34R20VF1
Fabrikatzaileak / Marka: JAE Electronics, Inc.
Produktuaren Deskribapena PIN HEADER
Fitxak: MX34R20VF1.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mezua
MX34R20VF1ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MX34R20VF1 fabrikatzailea JAE Electronics, Inc.
deskribapena PIN HEADER Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 53558 pcs Datuen fitxa MX34R20VF1.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Solder
Style Board to Cable/Wire shrouding Shrouded - 4 Wall
Series MX34R Errenkada Tartea - Estaltzea 0.118" (3.00mm)
Pitch - Mating 0.087" (2.20mm) Packaging Bulk
Kontaktu-luzera orokorra - Beste izenak 670-3088
MX34R20VF1-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Errenkada kopurua 2
Kargatutako posizio kopurua All Posizio kopurua 20
Muntaketa mota Surface Mount Materialaren sueztasuna baloratzea -
Altzairu pilatuak estaltzea - Isolamendu materiala Polyphenylene Sulfide (PPS), Glass Filled
Isolamendu altuera - Isolamendu kolorea Black
Ingress Protection - Ezaugarriak Board Guide, Solder Retention
Mota atxikitzea Locking Ramp Deskribapen zehatza Connector Header Surface Mount 20 position 0.087" (2.20mm)
Uneko balorazioa 3A Harremanetarako mota Male Pin