MX19002P51
JAE Electronics, Inc.JAE Electronics, Inc.
MX19002P51 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MX19002P51
Fabrikatzaileak / Marka: JAE Electronics, Inc.
Produktuaren Deskribapena CONN PIN HOUSING 2POS MX19
Fitxak: 1.MX19002P51.pdf2.MX19002P51.pdf3.MX19002P51.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
MX19002P51ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MX19002P51 fabrikatzailea JAE Electronics, Inc.
deskribapena CONN PIN HOUSING 2POS MX19 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 129149 pcs Datuen fitxa 1.MX19002P51.pdf2.MX19002P51.pdf3.MX19002P51.pdf
Series MX19 Errenkada tartea -
Pitch 0.098" (2.50mm) Packaging Bulk
Beste izenak 670-1673 Errenkada kopurua 1
Posizio kopurua 2 Ohar Contacts Not Included
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line) Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak Waterproof
Mota atxikitzea Latch Holder Deskribapen zehatza 2 Position Rectangular Housing Connector Plug Black 0.098" (2.50mm)