KX15-20KLDLE
JAE Electronics, Inc.JAE Electronics, Inc.
KX15-20KLDLE Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KX15-20KLDLE
Fabrikatzaileak / Marka: JAE Electronics, Inc.
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG 0.8MM 20POS R/A SMD AU
Fitxak: 1.KX15-20KLDLE.pdf2.KX15-20KLDLE.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
125 pcs
  • Mezua
KX15-20KLDLEren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KX15-20KLDLE fabrikatzailea JAE Electronics, Inc.
deskribapena CONN PLUG 0.8MM 20POS R/A SMD AU Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 23833 pcs Datuen fitxa 1.KX15-20KLDLE.pdf2.KX15-20KLDLE.pdf
Series KX15 Pitch 0.031" (0.80mm)
Packaging Tray Beste izenak 670-1306
KX1520KLDLE
Errenkada kopurua 2 Posizio kopurua 20
Muntaketa mota Surface Mount, Right Angle Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Altzairu pilatuak estaltzea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Kontseiluko goian 0.226" (5.74mm) Ezaugarriak Board Guide, Solder Retention
Deskribapen zehatza 20 Position Connector Plug, Center Strip Contacts Surface Mount, Right Angle Gold Kontaktua Amaitu Loditasuna 3.90µin (0.099µm)