KX14-40K5D-R-E1000E
JAE ElectronicsJAE Electronics
JAE Electronics
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KX14-40K5D-R-E1000E
Fabrikatzaileak / Marka: JAE Electronics, Inc.
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT .8MM 40POS DL SMD GOLD
Fitxak: KX14-40K5D-R-E1000E.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
KX14-40K5D-R-E1000Eren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KX14-40K5D-R-E1000E fabrikatzailea JAE Electronics
deskribapena CONN RCPT .8MM 40POS DL SMD GOLD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 50901 pcs Datuen fitxa KX14-40K5D-R-E1000E.pdf
Series KX14 RoHS egoera Tape & Reel (TR)
Errenkada kopurua 2 Posizio kopurua 40
Zuzendarien kopurua 0.031" (0.80mm) Muntaketa mota Surface Mount
Luzera - Bidalketa (estaltzea) 7mm, 8mm, 9mm Kontseiluko goian 0.258" (6.55mm)
Ezaugarriak Board Guide, Solder Retention Zabaldutako deskribapena 40 Position Connector Receptacle, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold
deskribapena CONN RCPT .8MM 40POS DL SMD GOLD Kontaktua Amaitu Loditasuna Gold