IL-Z-15PL1-SMTYE-R1500
JAE Electronics, Inc.JAE Electronics, Inc.
JAE Electronics, Inc.
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IL-Z-15PL1-SMTYE-R1500
Fabrikatzaileak / Marka: JAE Electronics, Inc.
Produktuaren Deskribapena CONN HDR 1.25MM 15PS SMD R/A TIN
Fitxak:
  • Mezua
IL-Z-15PL1-SMTYE-R1500ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IL-Z-15PL1-SMTYE-R1500 fabrikatzailea JAE Electronics, Inc.
deskribapena CONN HDR 1.25MM 15PS SMD R/A TIN Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4120 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren balorazioa 200V Bukaera Solder
Style Board to Cable/Wire shrouding Shrouded - 4 Wall
Series IL-Z Errenkada Tartea - Estaltzea -
Pitch - Mating 0.049" (1.25mm) Packaging Tape & Reel (TR)
Kontaktu-luzera orokorra - Tenperatura operatiboa -40°C ~ 70°C
Errenkada kopurua 1 Kargatutako posizio kopurua All
Posizio kopurua 15 Muntaketa mota Surface Mount, Right Angle
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0
Altzairu pilatuak estaltzea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Isolamendu materiala Polyphenylene Sulfide (PPS) Isolamendu altuera 0.136" (3.46mm)
Isolamendu kolorea Beige Ingress Protection -
Ezaugarriak Solder Retention Mota atxikitzea Friction Lock
Deskribapen zehatza Connector Header Surface Mount, Right Angle 15 position 0.049" (1.25mm) Uneko balorazioa 1A per Contact
Harremanetarako mota Male Pin Harremanetarako Forma Square
Harremanetarako materiala Brass Harremanetarako luzera - Post -
Luzera konektatzea - ​​Estaltzea 0.108" (2.75mm) Kontaktua Amaitu Loditasuna - Post -
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea - Kontaktua Amaitu - Post -
Kontaktua Amaitu - Mating Gold Konektore mota Header
eskaerak -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
IL-Z-15PL-SMTYE
IL-Z-15PL-SMTYE
fabrikatzaileak: JAE Electronics, Inc.
deskribapena: CONN HDR 1.25MM 15PS SMD R/A TIN
Stockean: 5332 pcs
Deskarga: IL-Z-15PL-SMTYE.pdf
RFQ
IL-Z-15PL1-SMTYE
IL-Z-15PL1-SMTYE