FI-RE41S-HF-R1500
JAE Electronics, Inc.JAE Electronics, Inc.
FI-RE41S-HF-R1500 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FI-RE41S-HF-R1500
Fabrikatzaileak / Marka: JAE Electronics, Inc.
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT 0.5MM 41POS SMD R/A
Fitxak: 1.FI-RE41S-HF-R1500.pdf2.FI-RE41S-HF-R1500.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1500 pcs
3000 pcs
  • Mezua
FI-RE41S-HF-R1500ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FI-RE41S-HF-R1500 fabrikatzailea JAE Electronics, Inc.
deskribapena CONN RCPT 0.5MM 41POS SMD R/A Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 62684 pcs Datuen fitxa 1.FI-RE41S-HF-R1500.pdf2.FI-RE41S-HF-R1500.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Solder
Style Board to Cable/Wire Series FI-R
Errenkada Tartea - Estaltzea - Pitch - Mating 0.020" (0.50mm)
Packaging Tape & Reel (TR) Beste izenak 670-1702-2
FI-RE41S-HF
FIRE41SHF
FIRE41SHFR1500
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 80°C Errenkada kopurua 1
Kargatutako posizio kopurua All Posizio kopurua 41
Muntaketa mota Surface Mount, Right Angle Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0 Altzairu pilatuak estaltzea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Isolamendu materiala Plastic
Isolamendu altuera 0.148" (3.75mm) Isolamendu kolorea -
Ingress Protection - Ezaugarriak Shielded, Solder Retention
Mota atxikitzea Latch Holder Deskribapen zehatza 41 Position Receptacle Connector 0.020" (0.50mm) Surface Mount, Right Angle Gold
Uneko balorazioa 0.8A per Contact Harremanetarako mota Female Blade Socket