FI-RE31S-VF-R1300
JAE Electronics, Inc.JAE Electronics, Inc.
FI-RE31S-VF-R1300 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FI-RE31S-VF-R1300
Fabrikatzaileak / Marka: JAE Electronics, Inc.
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT 31POS 0.5MM VERT SMD
Fitxak: 1.FI-RE31S-VF-R1300.pdf2.FI-RE31S-VF-R1300.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mezua
FI-RE31S-VF-R1300ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FI-RE31S-VF-R1300 fabrikatzailea JAE Electronics, Inc.
deskribapena CONN RCPT 31POS 0.5MM VERT SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 31031 pcs Datuen fitxa 1.FI-RE31S-VF-R1300.pdf2.FI-RE31S-VF-R1300.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Solder
Style Board to Cable/Wire Series FI-R
Errenkada Tartea - Estaltzea - Pitch - Mating 0.020" (0.50mm)
Packaging Cut Tape (CT) Beste izenak 670-2472-1
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 80°C Errenkada kopurua 1
Kargatutako posizio kopurua All Posizio kopurua 31
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0 Altzairu pilatuak estaltzea 10.1mm, 16.1mm
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Isolamendu materiala Plastic
Isolamendu altuera 0.183" (4.65mm) Isolamendu kolorea -
Ingress Protection - Ezaugarriak Shielded, Solder Retention
Mota atxikitzea Latch Holder Deskribapen zehatza 31 Position Receptacle Connector 0.020" (0.50mm) Surface Mount Gold
Uneko balorazioa 0.8A per Contact Harremanetarako mota Female Blade Socket
Harremanetarako Forma - Harremanetarako materiala Copper Alloy
Harremanetarako luzera - Post - Kontaktua Amaitu Loditasuna - Post -
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea - Kontaktua Amaitu - Post Tin
Kontaktua Amaitu - Mating Gold Konektore mota Receptacle
eskaerak General Purpose, Medical
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
FI-RE31S-VF
FI-RE31S-VF
fabrikatzaileak: JAE Electronics, Inc.
deskribapena: CONN RCPT 0.5MM 31POS SMD