FI-RE21S-HF-R1500
JAE Electronics, Inc.JAE Electronics, Inc.
FI-RE21S-HF-R1500 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FI-RE21S-HF-R1500
Fabrikatzaileak / Marka: JAE Electronics, Inc.
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT 0.5MM 21POS SMD R/A
Fitxak: 1.FI-RE21S-HF-R1500.pdf2.FI-RE21S-HF-R1500.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Mezua
FI-RE21S-HF-R1500ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FI-RE21S-HF-R1500 fabrikatzailea JAE Electronics, Inc.
deskribapena CONN RCPT 0.5MM 21POS SMD R/A Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 44565 pcs Datuen fitxa 1.FI-RE21S-HF-R1500.pdf2.FI-RE21S-HF-R1500.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Solder
Style Board to Cable/Wire Series FI-R
Errenkada Tartea - Estaltzea - Pitch - Mating 0.020" (0.50mm)
Packaging Cut Tape (CT) Beste izenak 670-1197
670-1197-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 80°C Errenkada kopurua 1
Kargatutako posizio kopurua All Posizio kopurua 21
Muntaketa mota Surface Mount, Right Angle Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0 Altzairu pilatuak estaltzea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Isolamendu materiala Plastic
Isolamendu altuera 0.148" (3.75mm) Isolamendu kolorea -
Ingress Protection - Ezaugarriak Shielded, Solder Retention
Mota atxikitzea Latch Holder Deskribapen zehatza 21 Position Receptacle Connector 0.020" (0.50mm) Surface Mount, Right Angle Gold
Uneko balorazioa 0.8A per Contact Harremanetarako mota Female Blade Socket