FI-JW40S-VF16-R100
JAE Electronics, Inc.JAE Electronics, Inc.
JAE Electronics, Inc.
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FI-JW40S-VF16-R100
Fabrikatzaileak / Marka: JAE Electronics, Inc.
Produktuaren Deskribapena CONN RECPT 0.3MM FINE COAX 40POS
Fitxak: FI-JW40S-VF16-R100.pdf
  • Mezua
FI-JW40S-VF16-R100ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FI-JW40S-VF16-R100 fabrikatzailea JAE Electronics, Inc.
deskribapena CONN RECPT 0.3MM FINE COAX 40POS Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4930 pcs Datuen fitxa FI-JW40S-VF16-R100.pdf
Tentsioaren balorazioa 50V Bukaera Solder
Style Board to Cable/Wire Series FI-JW
Errenkada Tartea - Estaltzea - Pitch - Mating 0.012" (0.30mm)
Packaging Tape & Reel (TR) Beste izenak 670-2507-2
FIJW40SVF16R100
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Errenkada kopurua 1
Kargatutako posizio kopurua All Posizio kopurua 40
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0 Altzairu pilatuak estaltzea 1.65mm
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Isolamendu materiala Plastic
Isolamendu altuera 0.063" (1.60mm) Isolamendu kolorea Black
Ingress Protection - Ezaugarriak Grounding Pins, Pick and Place, Solder Retention
Mota atxikitzea Friction Lock Deskribapen zehatza 40 Position Receptacle Connector 0.012" (0.30mm) Surface Mount Gold
Uneko balorazioa 0.25A per Contact Harremanetarako mota Non-Gendered