FI-J35S-VF15N-R3000
JAE Electronics, Inc.JAE Electronics, Inc.
FI-J35S-VF15N-R3000 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FI-J35S-VF15N-R3000
Fabrikatzaileak / Marka: JAE Electronics, Inc.
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT 0.4MM 35POS VERT SMD
  • Mezua
FI-J35S-VF15N-R3000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FI-J35S-VF15N-R3000 fabrikatzailea JAE Electronics, Inc.
deskribapena CONN RCPT 0.4MM 35POS VERT SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioaren balorazioa 50V Bukaera Solder
Style Board to Cable/Wire Series FI-J
Errenkada Tartea - Estaltzea - Pitch - Mating 0.016" (0.40mm)
Packaging Cut Tape (CT) Beste izenak 670-1511-1
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Errenkada kopurua 1
Kargatutako posizio kopurua All Posizio kopurua 35
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0 Altzairu pilatuak estaltzea 1.58mm
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Isolamendu materiala Plastic
Isolamendu altuera 0.046" (1.16mm) Isolamendu kolorea Black
Ingress Protection - Ezaugarriak Pick and Place, Solder Retention
Mota atxikitzea Friction Lock Deskribapen zehatza 35 Position Receptacle Connector 0.016" (0.40mm) Surface Mount Gold
Uneko balorazioa 0.3A per Contact Harremanetarako mota Non-Gendered
Harremanetarako Forma - Harremanetarako materiala Copper Alloy
Harremanetarako luzera - Post - Kontaktua Amaitu Loditasuna - Post Flash
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 3.90µin (0.099µm) Kontaktua Amaitu - Post Gold
Kontaktua Amaitu - Mating Gold Konektore mota Receptacle
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
FI-J35S-VF15N
FI-J35S-VF15N
fabrikatzaileak: JAE Electronics, Inc.
deskribapena: CONN RCPT 0.4MM 35POS VERT SMD