FA5B030HP2
JAE Electronics, Inc.JAE Electronics, Inc.
JAE Electronics, Inc.
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FA5B030HP2
Fabrikatzaileak / Marka: JAE Electronics, Inc.
Produktuaren Deskribapena CONN FPC BOTTOM 30POS 0.50MM SMD
Fitxak: FA5B030HP2.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
73 pcs
  • Mezua
FA5B030HP2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FA5B030HP2 fabrikatzailea JAE Electronics, Inc.
deskribapena CONN FPC BOTTOM 30POS 0.50MM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 13536 pcs Datuen fitxa FA5B030HP2.pdf
Tentsioaren balorazioa 50V Bukaera Solder
Series FA5 Pitch 0.020" (0.50mm)
Packaging Tray Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Posizio kopurua 30 Muntaketa mota Board Edge, Cutout
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Akoplatu zikloak 20
Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0 Blokeatu eginbidea Flip Lock
Etxebizitza kolorea Black Kontseiluko goian -
Flat Flex Mota FPC Ezaugarriak Solder Retention, Zero Insertion Force (ZIF)
FFC, FCB Loditasuna 0.30mm Deskribapen zehatza 30 Position FPC Connector Contacts, Bottom 0.020" (0.50mm) Board Edge, Cutout
Uneko balorazioa 0.8A per Contact Harremanetarako materiala Copper Alloy