X9429WV14Z-2.7
IntersilIntersil
X9429WV14Z-2.7 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: X9429WV14Z-2.7
Fabrikatzaileak / Marka: Intersil
Produktuaren Deskribapena IC XDCP SGL 64-TAP 10K 14-TSSOP
Fitxak: X9429WV14Z-2.7.pdf
  • Mezua
X9429WV14Z-2.7ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia X9429WV14Z-2.7 fabrikatzailea Intersil
deskribapena IC XDCP SGL 64-TAP 10K 14-TSSOP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6230 pcs Datuen fitxa X9429WV14Z-2.7.pdf
Tentsioa - hornidura 2.7 V ~ 5.5 V tolerantzia ±20%
Tenperatura koefizientea (tipoa) ±300 ppm/°C Taper Linear
Hornitzaileen gailuen paketea 14-TSSOP Series XDCP™
Erresistentzia - Wiper (Ohms) (Tip) 400 Erresistentzia (Ohms) 10k
Packaging Tube Pakete / kasua 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 70°C Txorrotak kopurua 64
Zirkuitu kopurua 1 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Memoria mota Non-Volatile Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Interface I²C Ezaugarriak Selectable Address
Deskribapen zehatza Digital Potentiometer 10k Ohm 1 Circuit 64 Taps I²C Interface 14-TSSOP konfigurazioa Potentiometer