X9429WS16I-2.7T1
IntersilIntersil
X9429WS16I-2.7T1 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: X9429WS16I-2.7T1
Fabrikatzaileak / Marka: Intersil
Produktuaren Deskribapena IC XDCP SGL 64-TAP 10K 16-SOIC
Fitxak: X9429WS16I-2.7T1.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
X9429WS16I-2.7T1ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia X9429WS16I-2.7T1 fabrikatzailea Intersil
Kopurua eskuragarri 2912 pcs Datuen fitxa X9429WS16I-2.7T1.pdf
Tentsioa - hornidura 2.7 V ~ 5.5 V tolerantzia ±20%
Tenperatura koefizientea (tipoa) ±300 ppm/°C Taper Linear
Hornitzaileen gailuen paketea 16-SOIC Series XDCP™
Erresistentzia - Wiper (Ohms) (Tip) 400 Erresistentzia (Ohms) 10k
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Txorrotak kopurua 64
Zirkuitu kopurua 1 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Memoria mota Non-Volatile Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Interface I²C Ezaugarriak Selectable Address
Deskribapen zehatza Digital Potentiometer 10k Ohm 1 Circuit 64 Taps I²C Interface 16-SOIC konfigurazioa Potentiometer