X9410WV24I-2.7
IntersilIntersil
Intersil
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: X9410WV24I-2.7
Fabrikatzaileak / Marka: Intersil
Produktuaren Deskribapena IC DCP DUAL 10K 64TP 24TSSOP
Fitxak: X9410WV24I-2.7.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
X9410WV24I-2.7ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia X9410WV24I-2.7 fabrikatzailea Intersil
Kopurua eskuragarri 6237 pcs Datuen fitxa X9410WV24I-2.7.pdf
Tentsioa - hornidura ±2.7 V ~ 5.5 V tolerantzia ±20%
Tenperatura koefizientea (tipoa) ±300 ppm/°C Taper Linear
Hornitzaileen gailuen paketea 24-TSSOP Series XDCP™
Erresistentzia - Wiper (Ohms) (Tip) 150 Erresistentzia (Ohms) 10k
Packaging Tube Pakete / kasua 24-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Txorrotak kopurua 64
Zirkuitu kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Memoria mota Non-Volatile Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Interface SPI Ezaugarriak Selectable Address
Deskribapen zehatza Digital Potentiometer 10k Ohm 2 Circuit 64 Taps SPI Interface 24-TSSOP konfigurazioa Potentiometer