X9409WV24IZ-2.7
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: X9409WV24IZ-2.7
Fabrikatzaileak / Marka: Intersil
Produktuaren Deskribapena IC POT DGTL QUAD 10K OHM 24TSSOP
Fitxak: X9409WV24IZ-2.7.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mezua
X9409WV24IZ-2.7ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia X9409WV24IZ-2.7 fabrikatzailea Intersil
deskribapena IC POT DGTL QUAD 10K OHM 24TSSOP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 7242 pcs Datuen fitxa X9409WV24IZ-2.7.pdf
Tentsioa - hornidura 2.7 V ~ 5.5 V tolerantzia ±20%
Tenperatura koefizientea (tipoa) ±30 ppm/°C Taper Linear
Hornitzaileen gailuen paketea 24-TSSOP Series XDCP™
Erresistentzia - Wiper (Ohms) (Tip) 50 Erresistentzia (Ohms) 10k
Packaging Tube Pakete / kasua 24-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Txorrotak kopurua 64
Zirkuitu kopurua 4 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours)
Memoria mota Non-Volatile Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Interface I²C Ezaugarriak Selectable Address
Deskribapen zehatza Digital Potentiometer 10k Ohm 4 Circuit 64 Taps I²C Interface 24-TSSOP konfigurazioa Potentiometer