X9409WV24-2.7T1
IntersilIntersil
Intersil
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: X9409WV24-2.7T1
Fabrikatzaileak / Marka: Intersil
Produktuaren Deskribapena IC XDCP QUAD 64-TAP 10K 24-TSSOP
Fitxak: X9409WV24-2.7T1.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
X9409WV24-2.7T1ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia X9409WV24-2.7T1 fabrikatzailea Intersil
Kopurua eskuragarri 3632 pcs Datuen fitxa X9409WV24-2.7T1.pdf
Tentsioa - hornidura 2.7 V ~ 5.5 V tolerantzia ±20%
Tenperatura koefizientea (tipoa) ±30 ppm/°C Taper Linear
Hornitzaileen gailuen paketea 24-TSSOP Series XDCP™
Erresistentzia - Wiper (Ohms) (Tip) 50 Erresistentzia (Ohms) 10k
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 24-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 70°C Txorrotak kopurua 64
Zirkuitu kopurua 4 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Memoria mota Non-Volatile Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Interface I²C Ezaugarriak Selectable Address
Deskribapen zehatza Digital Potentiometer 10k Ohm 4 Circuit 64 Taps I²C Interface 24-TSSOP konfigurazioa Potentiometer