X93256WV14I-2.7
IntersilIntersil
X93256WV14I-2.7 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: X93256WV14I-2.7
Fabrikatzaileak / Marka: Intersil
Produktuaren Deskribapena IC XDCP DUAL 32TAP 12.5K 14TSSOP
Fitxak: X93256WV14I-2.7.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
X93256WV14I-2.7ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia X93256WV14I-2.7 fabrikatzailea Intersil
Kopurua eskuragarri 6243 pcs Datuen fitxa X93256WV14I-2.7.pdf
Tentsioa - hornidura 2.7 V ~ 5.5 V tolerantzia ±25%
Tenperatura koefizientea (tipoa) ±35 ppm/°C Taper Linear
Hornitzaileen gailuen paketea 14-TSSOP Series XDCP™
Erresistentzia - Wiper (Ohms) (Tip) 1100 (Max) Erresistentzia (Ohms) 12.5k
Packaging Tube Pakete / kasua 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Txorrotak kopurua 32
Zirkuitu kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours)
Memoria mota Non-Volatile Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Interface Up/Down (U/D, INC, CS) Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza Digital Potentiometer 12.5k Ohm 2 Circuit 32 Taps Up/Down (U/D, INC, CS) Interface 14-TSSOP konfigurazioa Potentiometer