X9317UM8I-2.7
IntersilIntersil
X9317UM8I-2.7 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: X9317UM8I-2.7
Fabrikatzaileak / Marka: Intersil
Produktuaren Deskribapena IC DIGITAL POT 50K 100TP 8MSOP
Fitxak: X9317UM8I-2.7.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mezua
X9317UM8I-2.7ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia X9317UM8I-2.7 fabrikatzailea Intersil
Kopurua eskuragarri 12030 pcs Datuen fitxa X9317UM8I-2.7.pdf
Tentsioa - hornidura 2.7 V ~ 5.5 V tolerantzia ±20%
Tenperatura koefizientea (tipoa) ±300 ppm/°C Taper Linear
Hornitzaileen gailuen paketea 8-MSOP Series XDCP™
Erresistentzia - Wiper (Ohms) (Tip) 400 Erresistentzia (Ohms) 50k
Packaging Tube Pakete / kasua 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Txorrotak kopurua 100
Zirkuitu kopurua 1 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Memoria mota Non-Volatile Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Interface Up/Down (U/D, INC, CS) Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza Digital Potentiometer 50k Ohm 1 Circuit 100 Taps Up/Down (U/D, INC, CS) Interface 8-MSOP konfigurazioa Potentiometer