X9315WMI-2.7T2
IntersilIntersil
X9315WMI-2.7T2 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: X9315WMI-2.7T2
Fabrikatzaileak / Marka: Intersil
Produktuaren Deskribapena IC XDCP 32-TAP 10K 3WIRE 8-MSOP
Fitxak: X9315WMI-2.7T2.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
X9315WMI-2.7T2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia X9315WMI-2.7T2 fabrikatzailea Intersil
Kopurua eskuragarri 5112 pcs Datuen fitxa X9315WMI-2.7T2.pdf
Tentsioa - hornidura 2.7 V ~ 5.5 V tolerantzia ±20%
Tenperatura koefizientea (tipoa) ±300 ppm/°C Taper Linear
Hornitzaileen gailuen paketea 8-MSOP Series XDCP™
Erresistentzia - Wiper (Ohms) (Tip) 400 Erresistentzia (Ohms) 10k
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Txorrotak kopurua 32
Zirkuitu kopurua 1 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours)
Memoria mota Non-Volatile Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Interface Up/Down (U/D, INC, CS) Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza Digital Potentiometer 10k Ohm 1 Circuit 32 Taps Up/Down (U/D, INC, CS) Interface 8-MSOP konfigurazioa Potentiometer