X9315USIZ-2.7T1
IntersilIntersil
Intersil
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: X9315USIZ-2.7T1
Fabrikatzaileak / Marka: Intersil
Produktuaren Deskribapena IC XDCP 32-TAP 50K 3WIRE 8-SOIC
Fitxak: X9315USIZ-2.7T1.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2500 pcs
  • Mezua
X9315USIZ-2.7T1ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia X9315USIZ-2.7T1 fabrikatzailea Intersil
deskribapena IC XDCP 32-TAP 50K 3WIRE 8-SOIC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 35688 pcs Datuen fitxa X9315USIZ-2.7T1.pdf
Tentsioa - hornidura 2.7 V ~ 5.5 V tolerantzia ±20%
Tenperatura koefizientea (tipoa) ±300 ppm/°C Taper Linear
Hornitzaileen gailuen paketea 8-SOIC Series XDCP™
Erresistentzia - Wiper (Ohms) (Tip) 400 Erresistentzia (Ohms) 50k
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Txorrotak kopurua 32
Zirkuitu kopurua 1 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Memoria mota Non-Volatile Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Interface Up/Down (U/D, INC, CS) Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza Digital Potentiometer 50k Ohm 1 Circuit 32 Taps Up/Down (U/D, INC, CS) Interface 8-SOIC konfigurazioa Potentiometer