X9315UMIZ-2.7
IntersilIntersil
X9315UMIZ-2.7 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: X9315UMIZ-2.7
Fabrikatzaileak / Marka: Intersil
Produktuaren Deskribapena IC XDCP 32-TAP 50K 3WIRE 8-MSOP
Fitxak: X9315UMIZ-2.7.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
800 pcs
  • Mezua
X9315UMIZ-2.7ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia X9315UMIZ-2.7 fabrikatzailea Intersil
deskribapena IC XDCP 32-TAP 50K 3WIRE 8-MSOP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 26379 pcs Datuen fitxa X9315UMIZ-2.7.pdf
Tentsioa - hornidura 2.7 V ~ 5.5 V tolerantzia ±20%
Tenperatura koefizientea (tipoa) ±300 ppm/°C Taper Linear
Hornitzaileen gailuen paketea 8-MSOP Series XDCP™
Erresistentzia - Wiper (Ohms) (Tip) 400 Erresistentzia (Ohms) 50k
Packaging Tube Pakete / kasua 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Txorrotak kopurua 32
Zirkuitu kopurua 1 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 2 (1 Year)
Memoria mota Non-Volatile Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Interface Up/Down (U/D, INC, CS) Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza Digital Potentiometer 50k Ohm 1 Circuit 32 Taps Up/Down (U/D, INC, CS) Interface 8-MSOP konfigurazioa Potentiometer