X9271UV14Z-2.7
IntersilIntersil
X9271UV14Z-2.7 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: X9271UV14Z-2.7
Fabrikatzaileak / Marka: Intersil
Produktuaren Deskribapena IC XDCP SGL 256TAP 50K 14-TSSOP
Fitxak: X9271UV14Z-2.7.pdf
  • Mezua
X9271UV14Z-2.7ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia X9271UV14Z-2.7 fabrikatzailea Intersil
deskribapena IC XDCP SGL 256TAP 50K 14-TSSOP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 7056 pcs Datuen fitxa X9271UV14Z-2.7.pdf
Tentsioa - hornidura 2.7 V ~ 5.5 V tolerantzia ±20%
Tenperatura koefizientea (tipoa) ±300 ppm/°C Taper Linear
Hornitzaileen gailuen paketea 14-TSSOP Series XDCP™
Erresistentzia - Wiper (Ohms) (Tip) 300 (Max) Erresistentzia (Ohms) 50k
Packaging Tube Pakete / kasua 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 70°C Txorrotak kopurua 256
Zirkuitu kopurua 1 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Memoria mota Non-Volatile Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Interface SPI Ezaugarriak Selectable Address
Deskribapen zehatza Digital Potentiometer 50k Ohm 1 Circuit 256 Taps SPI Interface 14-TSSOP konfigurazioa Potentiometer
Oinarriaren zati kopurua X9271
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
X9271UV14IZ
X9271UV14IZ
fabrikatzaileak: Intersil
deskribapena: IC XDCP SGL 256TAP 50K 14-TSSOP
Stockean: 13447 pcs
Deskarga: X9271UV14IZ.pdf
RFQ
X9271UV14Z-2.7T1
X9271UV14Z-2.7T1
fabrikatzaileak: Intersil
Stockean: 3406 pcs
Deskarga: X9271UV14Z-2.7T1.pdf
RFQ
X9271UV14IZT1
X9271UV14IZT1
Deskarga: X9271UV14IZT1.pdf
X9271UV14IZ-2.7T1
X9271UV14IZ-2.7T1
deskribapena: IC POT DGTL SGL 50K OHM 14-TSSOP