X9269UV24-2.7T1
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: X9269UV24-2.7T1
Fabrikatzaileak / Marka: Intersil
Produktuaren Deskribapena IC XDCP DUAL 256TAP 50K 24-TSSOP
Fitxak: X9269UV24-2.7T1.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
X9269UV24-2.7T1ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia X9269UV24-2.7T1 fabrikatzailea Intersil
Kopurua eskuragarri 6895 pcs Datuen fitxa X9269UV24-2.7T1.pdf
Tentsioa - hornidura 2.7 V ~ 5.5 V tolerantzia ±20%
Tenperatura koefizientea (tipoa) ±300 ppm/°C Taper Linear
Hornitzaileen gailuen paketea 24-TSSOP Series XDCP™
Erresistentzia - Wiper (Ohms) (Tip) 300 (Max) Erresistentzia (Ohms) 50k
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 24-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 70°C Txorrotak kopurua 256
Zirkuitu kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Memoria mota Non-Volatile Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Interface I²C Ezaugarriak Selectable Address
Deskribapen zehatza Digital Potentiometer 50k Ohm 2 Circuit 256 Taps I²C Interface 24-TSSOP konfigurazioa Potentiometer